Koedukacyjne rekolekcje powołaniowe.
Małżeństwo / kapłaństwo / zakon
 
Nieważne, czy jesteś chłopakiem, czy dziewczyną. Czy masz lat 17, czy więcej. Ważne jest to, by być szczęśliwym. Niezależnie, czy osiągniesz to w małżeństwie, w kapłaństwie, czy w zakonie. Najważniejsze, by odnaleźć swoje powołanie. A pomóc w tym mogą  rekolekcje powołaniowe, prowadzone przez małżeństwo, księdza i siostrę zakonną.
 
data: 17-19.01.2020
koszt: 50 zł
zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Warsztaty Liturgiczne w Paradyżu. Eucharystia - odkrywanie tajemnicy wiary.
Zapraszamy młodzież od 14 roku życia, a w szczególności ministrantów, do wzięcia udziału w Warsztatach Liturgicznych w Paradyżu. Każdy uczestnik będzie mógł sprawdzić swoją wiedzę na temat mszy św. w jej uroczystej formie, jak również dowiedzieć się coś nowego oraz wypróbować zdobyte zdolności w praktyce liturgicznej.
 
Uczestników prosimy o zabranie ze sobą pisma świętego, notatnika, obuwia sportowego i stroju na salę gimnastyczną oraz odrobinę dobrego humoru.
 
Zgłoszenia do 21 października: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Koszt: 50 zł